معرفی مرکز جامع پژوهشی آرکا

موسسه علمی، پژوهشی آرکا با هدف توانمندسازی پژوهشگران، ارتقاء کیفیت تحقیقات علوم پزشکی و گسترش فناوری ها نو و کاربست نتایج پژوهشها، همزمان با آغاز سال 1397 شروع به فعالیت نمود. در این مجموعه تمام تلاش ما بر این است که با بهره گیری از توانمندی های پژوهشگران برجسته کشوری و کارشناسان خبره حیطه های مختلف علوم پزشکی و ظرفیت ها و امکانات موجود گامی موثر در راستای تربیت و توانمندسازی پژوهشگران، ارتقای کمیت و کیفیت تخقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه های مختلف علوم پزشکی، کاربست نتایج تحقیقات کاربردی در راستای رفع مشکلات موجود در نظام سلامت و ارتقای سلامت مردم عزیز و نیز گسترش همکاری های بین بخشی در قالب همکاری با سازمانها و نهادهای دولتی و غیردولتی برداشته باشیم.
در موسسه آرکا خدمات تخصصی ویژه برای اساتید، محققین و دانشجویان تمام رشته های علوم پزشکی در نظر گرفته شده است. مشاوره در نگارش پروپوزال و پایان نامه، تحلیل آماری و گزارش نتایج داده های پژوهش، ترجمه و ویراستاری تخصصی کتاب و مقاله های علوم پزشکی، مشاوره در انتخاب و ارسال مقاله به مجلات معتبر علوم پزشکی، بررسی اعتبار مجلات علمی، بررسی سرقت ادبی، پیگیری مراحل چاپ و داوری مقاله، همکاری در چاپ کتاب، برگزاری دوره های جامع آموزشی در حیطه پژوهش از جمله خدماتی است که برای پژوهشگران ارائه می شود.


رعایت اخلاق پژوهشی در خدمات آرکا

موسسه آرکا مفتخر است که اعلام نماید در ارایه خدمات پژوهشی و مشاوره ای که برای پژوهشگران ارائه می نماید اخلاق پژوهشی که متاسفانه در موسسات مشابه زیر پا گذاشته می شود و بار منفی در مجامع بین الملی دارد، سر لوحه کار خود قرار داده است به همین خاطر فعالیتهایی که در موسسه آرکا انجام نمی شودخدمتتان به صورت زیر ارائه می شود.

در آرکا تکالیفی که مختص دانشجویان می باشد پذیرفته نمی شود.

در آرکا پروپوزال، پایان نامه و مقاله نوشته نمی شود.

در آرکا پروپوزال، پایان نامه و مقاله فروخته نمی شود.

در آرکا جایگاه نویسنده فروخته نمی شود.

در آرکا کیفیت فدای کمیت نمی شود.

در آرکا مقالاتی که خارج از چارچوب نگارش مقاله صورت گرفته پذیرفته نمی شود.

در آرکا داده سازی صورت نمی گیرد.